PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33417}

Łowca snów

Dreamcatcher
6,0 27 135
ocen
6,0 10 1 27135
4,0 5
ocen krytyków
Łowca snów
powrót do forum filmu Łowca snów

4/10

ocenił(a) film na 4

wielkie rozczarowanie; z początku bardzo dobrze się zapowiadał: film o gościach, którzy czytają w myślach; jednak później te stwory i zrobiła się jakaś baja; nie tego się spodziewałem
Moja ocena: 4/10

ocenił(a) film na 3
Pauleta

Nawet 3/10.Podobnie,obiecywałem sobie po ekspozycji większe wrażenia.
A tu jakieś ,,gumiaki" sprowadziły rzecz do poziomu ,,wstyd oglądać".
Ale i tak lepiej niż tegoroczna ,,Mgła" wg.Darbonta.

ocenił(a) film na 5
esforty

Nigdy jeszcze nie dałem tak niskiej oceny filmowi, ale ten jak najbardziej zasługuje na 2/10. Od dawna się do niego przymierzałem i kiedy w końcu udało mi się go obejrzeć, nastąpiło ogromne rozczarowanie. Liczyłem na coś naprawdę dobrego, a to zwykła kicha.

Bowman85

ja nawet nie wiem jak to ocenić :) film obejrzałem ostatnio przez przypadek, ksiązki nie czytałem i chyba mój błąd bo.... albo cofam się w rozwoju umysłowym albo film był tak kiczowaty ponieważ całkowicie głupi jestem - do tej pory naprawdę nie wiem o czym był ten film - za dużo jakiejś pogmatwanej fabuły i szczerze - kompletnie nic nie zrozumiałem... Czy niektórzy z Was też mają takie wrażenia?

ocenił(a) film na 4
michlo

Kapitalny film! ... ale tylko DO momentu, odkąd zamienia się on w coś na kształt Dnia niepodległości (tylko dużo gorszego).
Naprawdę niezapomniane rozczarowanie, do inwazji obcych byłem wniebowzięty, potem spadłem w dół.
Mimo to 5/10, obejrzeć można.

Muszrom

rozczarowanie.tyle mozna powiedziec bo ciezko cokolwiek innego.2/10

ocenił(a) film na 4
kati_jh

Uważam że na 3 lub 4 zasługuje, ja dałem 5 trochę na wyrost, ale do tej połowy podobał mi się naprawdę. 2 to strasznie nisko, ale skoro takie są twoje odczucia, to oczywiście proszę ;)

w każdym razie - gniot!

ocenił(a) film na 3
Pauleta

dołączam sie do wszystkich powyżej fajnie sie zapowiadał do inwazji obcych... reszta to głupota 3/10

ocenił(a) film na 2
Pauleta

Na początku myślałem, że to horror. Ale potem przerodziło się w fantasy, by skończyć jako science fiction. Obcy wyskakujący z dupy, glizda, która chapnęła kolesia na kojones - no no nieźle, zabrakło tylko sceny gwałtu glizdy na jakiejś przyrożnej tirówce - ale lepiej nie pytajcie, jak ten gwałt miały wyglądać.
2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones