PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228865}
6,3 37 414
ocen
6,3 10 1 37414
4,8 5
ocen krytyków
Dead Silence
powrót do forum filmu Dead Silence

Dawno nie oglądałem tak świetnego filmu o kukłach. Jedynie czego bym się przyczepił to głównego bohatera , gdyby obsadzili kogoś lepszego w tej roli film był by znakomity. Zakończenie kapitalne można było wyczuć klimat piły. James Wan według mnie za bardzo zainspirował się Mary Shaw której podobieństwo można zobaczyć w naznaczonym.

Avenalle

Lalka z piły jest pokazana chyba w dwóch ujęciach,gdy Jamie i detektyw są w teatrze przy tych wszystkich lalkach.Kamera pokazuje ich w oddali,a lalka leży na podłodze oparta o stolik czy coś podobnego.

inMate1818

prawda. też ją zauważyłem. ale horror słaby i naciągany. Mocne 3!

ocenił(a) film na 5
Avenalle

Koleś mnie strasznie irytował. Cały czas z otwartymi ustami jak jakiś przygłup :'(

ocenił(a) film na 7
Avenalle

Tak, główny bohater bardzo słaby. Wzięli go chyba tylko ze względu na wygląd takiego "ładnego, kochającego mężusia".

Avenalle

Jest to plagiat "Laleczki Chucki". Autorów nie stać było nawet na oryginalną lalkę. Ubóstwo intelektualne nastawione na łatwą komercję dla naiwnych "wielbicieli" nie powinno być wysoko cenione, bo zwyczajnie obraża kinomanów.

Avenalle

czego lalka zabiła jego żone?

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Dość dawno oglądałam ale z tego co pamiętam żona była z nim w ciąży (tylko mu nie zdążyła powiedzieć) a Mary Show wzięła na cel całą jego rodzinę, tzn. wszystkich, w których płynęła krew tej rodziny, więc nienarodzone dziecko też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones