PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=488398}

Królewna Śnieżka

Snow White
6,5 142
oceny
6,5 10 1 142

Królewna Śnieżka
powrót do forum filmu Królewna Śnieżka

Lubie tą wersję

ocenił(a) film na 10

moim zdaniem ta wersja jest o niebo lepsza od wersji disneya. mam to na kasecie - wersja japońska, śnieżka wygląda prześlicznie... ma dluższe włosy niż w starszej wersji japan. postacie mówią w języku angielskim, polski lektor tłumaczy. Zła królowa ma czerwone włosy, a przyjaciel Śnieżki ma na imie Claus ! ;))

ocenił(a) film na 7
kajix

Ale to są dwie różne wersje! Znam je obie, ale właściwie i tak bardziej mi się podoba wersja Disney'a. ( Chyba przez to, że jest fajny dubbing, a nie lektor bo to bardzo przeszkadza ) Ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby chcieli odnowić te filmy. Tą wersję Jetlag i tą wersję z Demla (z Clausem ). A i a propos królowej, to w większości filmów o Śnieżce królowa jest ruda. Wyjątek to Disney gdzie królowa też ma czarne włosy, a w innych rude. (Nie spotkałem się osobiście z innymi kolorami na włosach królowej, ale kto wie? )

Rajek333

2012 Królewna Śnieżka i Łowca - Królowa w wersji blond :)

kajix

A dało by się to skądś wygrzebać? Jakość nie ma znaczenia... o ile będzie dało się oglądać i widzieć coś więcej poza rozmazanymi pikselami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones